Menu

Українською

ZERO WASTE EXHIBITION.

Epicentr

Категорії робіт.

Про проєкт.

Епіцентр — найбільший рітейлер в Україні. Щороку компанія підтримує важливі культурні та соціальні заходи, долучається до благодійності. Тому у 2021 році Епіцентр долучився до реалізації першої безвідходної виставки у світі «Леся Українка: 150 імен» на честь 150-річчя видатної культурної діячки.

Ідея.

Під час створення великих експозицій та івентів використовується чимало матеріалів, які згодом потрапляють у смітник та забруднюють планету.

Екологічне та відповідальне споживання — головні соціальні цінності Епіцентру.

Щоб підкреслити таке позиціонування компанії та залучити нову аудиторію, ми запропонували Епіцентру зробити виставку «Леся Українка: 150 імен» як першу zero waste експозицію у світі.

Втілення.

Ми почали з простого, але обов’язкового — сортування сміття ще під час проведення виставки «Леся Українка: 150 імен» в Українському домі.

Всі банери з екпозиції завдяки переробці отримали нове життя. Спільно з апсайклінговою компанією Re:ban ми з них створили колекцію сумок. Кожен аксесуар створений з різних частин рекламного полотна та має свій унікальний принт.

До лімітованої колекції «Леся Українка: 150 імен» увійшли такі моделі:
– Рюкзак Roll top
– Шопер
– Бананка
– Кейс для ноутбуку
– Washbag/ Tool bag

Кожна річ — унікальна, бо зроблена з різних частин банерів. Колекцію створено спільно з апсайклінговою компанією Re:ban. Речі можна замовити на сайті Епіцентру.

Кошти, отримані з продажу сумок, спрямують на підтримку літературно-меморіального музею Лесі Українки в Новограді-Волинському.

Результати.

Через zero waste колекцію Епіцентр заохочує українців підтримувати вітчизняних виробників виготовляти екоречі для збереження довкілля. І водночас компанія закликає популяризувати видатних українських постатей, таких як Леся Українка. Таким чином кожен покупець долучається до підтримки свідомого споживання та популяризації відомих культурних діячів України.

Лімітована колекція тепер доступна в магазинах та на сайті Епіцентру. Матеріали, які слід було викинути, перетворили на модні аксесуари, які роками будуть нагадувати про виставку.

Команда.

Project Managers

Hanna Savchuk Марія Безклинська

Art Directors

Iryna Pavlova Олена Горобець

Інші кейси.

Міністерство культури та інформаційної політики України

150 імен Лесі.

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *