Menu

Українською

#ЕверестДома.

Gorgany

2020

Категорії робіт.

SMM

Про проєкт.

Весна — початок високого сезону для аутдор ритейлерів. Попереду відпустки, змагання, експедиції і просто активні вікенди. Комунікаційна стратегія та стимулювання продажів Gorgany базувались на активному промо через масові і спортивні заходи. Але весна 2020 стала нетиповою, додавши нові виклики та загрожуючи локальним ритейлам зникненням під катком міжнародних брендів.

17 березня в Україні вводиться карантин і найбільш жорстко в Західних регіонах — сильної присутності Gorgany. Міжнародні та внутрішні транспортні сполучення зупинені, виходи на вулицю заборонені, офлайн магазини зачинені, масові події скасовані.
У людей зник основний мотив для покупок одягу і спорядження — мандри, змагання і тренування.

Що міг протиставити локальний бренд проти експансії світових гігантів? Як йому не втратити свою аудиторію? Як переламати спад продажів надихнути мандрівників на нові покупки в умовах карантину?

Для багатьох людей великою втратою стало обмеження офлайну, а найбільше — відсутність подорожей та концертів. На них не шкода ні грошей, ні часу і вони слугували приводом оновити одяг, спорядження та аксесуари.

Передчуття сезону приходить зі свербіжем всередині — це «синдромом відпусток». Полегшити «передсезонну лихоманку» допомагає шопінг.

Є очікування змагального і туристичного сезону — є нові покупки спорядження, одягу і аксесуарів.
Нам треба було будь-що почати сезон! Чому б, не замахнутися на те, що було неможливим? Наприклад, вийти на найвищу точку планети?
#ЕверестДома — сезон стартує з найвищих викликів не виходячи на вулицю.

Команда.

SMM менеджерка

Єлизавета Заремба

Креативна продюсерка

Ольга Михалець

Sound Designer

Ігор Бондаренко

Арт-директорка

Ірина Павлова

Дизайнер

Роман Гричило Владислав Дорошенко

Інші кейси.

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *