Меню

In English

Клуб супермам.

Arterium

2020

Категорії робіт.

Про проєкт.

Фармацевтика – одна з найбільш конкурентних індустрій в Україні. В 2019 році продажі в категорії антибіотиків знижувались, попри зростання фармринку загалом. Arterium, як лідер категорії, зазнав найбільших втрат. В той самий час, розуміючи свою соціальну відповідальність, Arterium має амбіції долучитися до вирішення більш глобальних проблем, пов’язаних зі споживанням антибіотиків – резистентність бактерій, через яку до 2050 року помиратиме 50 млн людей щороку.

Завданням Postmen було відновити обсяги продажів, повернувши довіру до антибіотиків. Додаткове завдання – підвищити обізнаність про резистентність бактерій для попередження глобальної катастрофи.

Ідея та рішення.

Ми вирішили зробити освітній діджитал-проект у формі гейміфікованого серіалу “Антибактеріум від Arterium” для мам, які за нашою стратегією мали стати агентами глобальних та бізнесових змін.

Навчальний серіал складається з 10 епізодів. В кожній серії відомі мами-блогери спілкуються з експертом-педіатром про основні правила, проблеми та корисні поради з використання антибіотиків. В їхню розмову втручаються анімаційні персонажі: Супермама, її Супербейбі та 10 видів лиходійних бактерій.

Після перегляду лекцій та проходження тестів, мама отримує “ачівки” – спеціальні значки досягнення, які вдосконалюють костюм її супер-героїні. Після успішного проходження курсу, мама нагороджується сертифікатом, брендованим фреймом у Facebook та стає Супермамою.

Результати.

За результатами першого кварталу 2020 року сегмент антибіотиків Arterium зріс на 34% і на 17% в юнітах, у порівнянні з першим кварталом 2019 року. Ми змогли привернути увагу до бренду та антибіотиків під час та після активної кампанії.

Цифри.

3,5 млн

показів

14 тис.

відвідувачів

Команда.

Account Manager

Тетяна Семенець

Chief Operating Officer

Ольга Ситнік

Creative Copywriter

Аліса Ревнова

Creative Producer

Videographer

Денис Селезньов

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *