Меню

eng

Хто ми.

Postmen — комунікаційна агенція, що створює стратегію, креатив і продакшн.

Нас вирізняє сміливість. Ми беремося за задачі, перед якими інші відступають. Наші дослідження обширні й репрезентативні, ідеї ґрунтуються на фактах і цифрах, а проєкти глибокі та змістовні.

Postmen — full-service гравець. Завдяки власним підрозділам дизайну, відео-виробництва та веб-девелопменту швидкість і якість нашої роботи недосяжні для інших агенцій.

Більшість клієнтів працюють з нами роками. Клієнтський NPS в 2021 році склав неймовірні 80%, що краще будь-яких слів свідчить про рівень нашого сервісу.

Все це дозволяє втілювати у життя проєкти, які мають значення.

Візія.

Шлях пізнання і розвитку — це наша місія. І ми тут, щоб допомагати неперервно зростати всім навколо: нашим клієнтам чи команді, сім’ї чи країні.

Брендам.

Ми формуємо креативний образ бренду в інтернеті, підтримуємо постійну комунікацію з його цільовою аудиторією. Це дозволяє утримувати постійних покупців та залучати нових. Наша мета — досягнення високих комерційних і маркетингових показників наших клієнтів.

Бізнесу.

Ми націлені на результативну та постійну співпрацю з нашими клієнтами. Нашою перевагою є особистий підхід до кожного, глибокий аналіз клієнта, ринку, конкурентів, виявлення проблем та розробка індивідуальної стратегії для отримання максимального результату.

Людям.

Наша корпоративна культура побудована на цінностях щирості і драйву. Ми постійно розвиваємо та вдосконалюємо свою експертизу.

Ми ділимось з клієнтами, друзями і партнерами знаннями та експертизою, щоб зростати разом.