Меню

In English

Coronainfo.

unicef

2020

Категорії робіт.

Про проєкт.

Комунікаційна кампанія за підтримки UNICEF для інформування молоді про коронавірус.

Задача.

Навесні 2020 року світ охопила пандемія коронавірусу. Міністерства та уряди всіх країн почали активно поширювати нові правила безпечної поведінки, щоб сповільнити поширення COVID-19.

В UNICEF також шукали спосіб, як провести ефективну комунікацію серед молоді. І наш виклик — з нуля створити канали в соціальних медіа, які б охопили понад 20% населення України до 35 років.

Втілення.

Молодь має бунтівну природу — ігнорує правила, не приймає вказівок та настанов. Було очевидно, що наша аудиторія не буде прислухатись до офіційних настанов, приписів та порад від МОЗ чи уряду.

Ми створили сторінки в TikTok та Instagram, де зробили головним героєм комунікації персонажа Ковідика. Він не читав лекції про загрозу COVID-19, а поводився, як і наша аудиторія, — бунтував проти нових правил. Він хотів дружити і запрошував молодь до контакту: на вечірку, пікнік, в кіно. Саме навколо цього персонажа ми створили цілий ілюстрований цифровий світ.

Результати.

Комунікація одразу ж привернула увагу молоді. Почалась справжня #коронаманія, яка заразила соцмережі й допомогла вберегти нашу аудиторію від COVID-19.
Молодь, яка була каталізатором поширення вірусу в Європі і США, не просто почала дотримуватись правил, а стала їхніми адвокатами. І перша хвиля Covid-19, яка спричинила значні людські втрати у всьому світі, оминула Україну.

17 500

підписників у TikTok

43 500

підписників в Instagram

5+ млн

охоплення користувачів у TikTok та Instagram

0 грн

витрачено на рекламу в соціальних мережах

100%

органічне охоплення контенту

Команда.

Account Manager

Art Directors

Олена Горобець

Creative Copywriters

Катерина Рябченко Любов Петренко

Junior Strategist

Владислава Белау

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *