Меню

In English

#ПідтримуюМедиків.

unicef

2020

Категорії робіт.

Про проєкт.

Ще до початку пандемії в Україні Міністерство охорони здоров’я перебувало в кризі. Щоденні брифінги та ролики зі зверненнями, в той час, як медики ризикували життям для порятунку хворих, працювали у зворотному напрямку.

Протягом перших місяців до 25% нових інфікованих припало на медичних працівників. Однак мало хто думав про їхні ризики та про те, що постійний контакт з смертельним вірусом вимагає від медиків принципово іншого рівня мотивації.
Закуповувались маски, пристрої вентиляції легень, продуктові набори, зрештою перераховували кошти на рахунки лікарень. Але лікарі були поза увагою!

Військові на передовій, ризикуючи собою, отримують в 4 рази більшу платню, ніж в мирний час. Медики залишились при своїх зарплатах, які є найнижчими в Україні
Вже у квітні фізичне та моральне знесилення медиків наближалося до критичної точки. Це могло призвести до фактичної зупинки роботи медичних установ.

Необхідно було створити не тільки інструмент підтримки — лікарі мали відчути себе бійцями на передовій і отримати співмірний статус з військовими.

Ідея.

Перший місяць від початку пандемії в Україні був для медиків таким же страшним та жорстким, як для наших військових бої за Слов’янськ чи Маріуполь.

Багато українців хотіли підтримати лікарів, але не уявляли, як це зробити. Ми мали створити інструмент підтримки, який кожен міг би використати. Він також мав бути універсальним, щоб інтегрувати в усі типи медіа, і настільки помітний, щоб за короткий час створити відчуття всенародної підтримки.

Одяг лікарів складається з великої кількості зав’язочок. Ми вирішили створити зав’язку з червоної стрічки, яка символізуватиме спільність українців і медиків, — свідчитиме про їх вдячність і підтримку та долучить медіа, як партнерів до розгону кампанії.
Червона зав’язка зі стрічки — об’єднує українців і лікарів в одну лінію боротьби з COVID-19.

Втілення.

Ми створили простий і універсальний символ особистої підтримки, який давав працівникам медичного фронту відчуття опори та підтримки з боку українців.
Червона стрічка, зав’язана у вузол, стала символом єдності з медичними працівниками.

Вже зранку на сайті Міністерства охорони здоров’я був розміщений не лише традиційний пресреліз, але і створена сторінка з бренд-кітом, з якої кожен міг завантажити айдентику і матеріали кампанії — додаючи символ у своє лого, вітрину магазину, авто, одяг, чи пов’язуючи на руку.

За лічені години стрічку з зав’язкою додали у своє лого кілька центральних каналів і з десяток регіональних, десятки компаній, сотні вебсайтів і тисячі простих українців. ЗМІ почали розповсюджувати інформацію у випусках новин і ранкових шоу.

Ролик на ТБ, який протягом тижня транслювали канали StarlightMedia, дав швидке і широке охоплення, а ранкові ефіри в таких шоу як «Сніданок 1+1» стали не лише закликом, але і прикладом приєднання ведучих і селебрітіз.
Ми зв’язали лікарів та українців в одну лінію взаємодопомоги та підтримки, даючи таке необхідне відчуття вдячності за щоденний ризик власним життям на медичній передовій.

Результат.

Соціальна кампанія #підтримую_медиків не просто підтримала всіх медиків, що опинилися на новій передовій. За лічені дні ми охопили комунікацією на телеканалах 100% дорослих українців, знання про акцію серед медиків сягнуло 83%, понад 4 млн українців долучились до акції.

Вона мобілізувала Уряд і депутатів, які прирівняли статус медиків до військовослужбовців на передовій. В час, як кількість підтверджених випадків COVID-19, в країнах Європи, збільшувалась в геометричній прогресії, Україна фактично не відчула першої хвилі та уникла десятки тисяч смертей. Головна робота лікарів — збереження життів була виконана.

4+ млн

долучились до акції

Команда.

Social Media Manager

Єлизавета Заремба

Creative Producer

Art Director

Оксана Щербакоа

Account Manager

Head of video production

Ден Селезньов

Motion Designer

Анастасія Кукушкіна

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *