Menu

Українською

ZAGORIY FOUNDATION.

ZAGORIY FOUNDATION

Категорії робіт.

Про проєкт.

Zagoriy Foundation сімейний фонд, який відроджує культуру філантропії в Україні, реалізуючи десятки благодійних проєктів. Засновники надихнулися історіями українських сімей, які створювали університети, будували церкви та нову інфраструктуру. Відтак з 2015 року, з моменту заснування, фонд втілив понад півсотні різних ініціатив: фінансування реабілітаційної медицини, навчальні курси для ветеранів, книговидання, конкурси грантів та ініціювали проведення Міжнародного дня добрих справ #ЩедрийВівторок.

Місія благодійного фонду «Zagoriy Foundation» — розвиток культури меценацтва та філантропії в Україні. Відтак з 2015 року, з моменту заснування, організації вдалося втілити понад півсотні різних ініціатив.

Ідея.

Логотип мав поєднувати давню традицію та сучасну культуру благодійності в Україні. Символ, який репрезентує ідеї, проєкти та ініціативи, що формують культуру благодійності в країні.

ВТІЛЕННЯ.

Логотип — це комбінація старослов’янської кирилиці та сучасної латинської літери “Z”, як lettermark. Таким чином символ поєднує історичні корені української філантропії та сучасні європейські цінності. Кольорова палітра дозволяє вибудовувати комунікацію за різними напрямками діяльності фонду.

РЕЗУЛЬТАТИ.

Літера “Z” стала основою для брендування інших проєктів Zagoriy Foundation, які утворюють одну велику екосистему. Універсальна й динамічна айдентика створює колаборацію з благодійними проєктами фонду, а кольорова гама підкреслює їх різноманітність. Це відкриває простір для представлення великих історій.

Команда.

Idea

Оксана Щербакова

Art Director

Оксана Щербакова

Chief Operating Officer

Ольга Ситник

Strategist

Владислава Белау

Creative Copywriter

Ігор Чубаров

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *