Menu

Українською

Liki24.

Категорії робіт.

ПРО ПРОЄКТ.

Сервіс Liki24.com – український стартап, який доставляє “до кожних дверей” будь-які товари з аптечного асортименту. Він стартував наприкінці 2017 року й швидко став одним з лідерів у своїй галузі. Але як бренду завоювати довіру й увагу серед ще більшої кількості споживачів? Адже часто гравці цього ринку транслюють однакові меседжі: розповідають про одні й ті ж препарати подібними слоганами, а також про те, що тільки в них найнижчі ціни. Так, ми вирішили розробити бренд-платформу, яка би суттєво відрізнялася від інших брендів у фармацевтичній сфері.

ідея.

Аудиторія Liki24.com – активні інтернет-користувачі, яким важливий фан, інтерактивність і легкість. Тому перед нами стояло завдання з нуля розробити образ героїв, які стануть частиною комунікації бренду, обіцяючи споживачеві новий досвід всередині ігрового всесвіту.

Організм людини – окремий світ. Він складається з клітин, що утворюють тканини і органи. Коли щось “виходить з ладу” ліки допомагають виправити ситуацію. Відштовхуючись від цієї ідеї, ми вирішили створити для сервісу доставки Liki24.com особливий світ, який населяють клітини, мікроорганізми, мікроелементи.

РЕАЛІЗАЦІЯ.

Ми створили та анімували персонажів, які мають схожі на наші проблеми, життєві історії, а також свої характери і ролі. Наприклад, найголовніший у Liki24 герой – Еритроцит – відповідальний за своєчасну доставку ліків і необхідних товарів. Йому допомагають друзі – оксигени. Або ж Тітонька-аптекар, яка бездоганно знає усі ліки та завжди має необхідні.

Серед інших – холестерин, лейкоцит, вітаміни, чужорідні тіла, клітина. А також буркотуни, мами з маленькими дітьми, літня аптекарка, буйні підлітки – ці персонажі нагадують людей в аптечних чергах, тому миттєво відгукуються у серцях клієнтів. А ще завдяки цим образам, можна розповісти про зручну купівлю ліків в епоху діджитал.

Усіх героїв ілюстратори помістили у віртуальний світ, а саунд-дизайнер розробив для них унікальні звуки, шуми і джингл для пекшота.

Результати.

Побачити те, як живе всесвіт Liki24.com можна у:

4

сюжетах на YouTube

6

анімаціях для соцмереж бренду

2

текстових роликах

Десятки

кур'єрських автомобілях сервісу

Команда.

Art director

Designer

Роман Гречило

Account manager

Олена Горобець

Head of Production

Motion designer

Анастасія Кукушкіна

Sound designer

Ігор Бондаренко

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *