Меню

eng

Світ Сковороди.

Категорії робіт.

3 грудня 2022 року Україна відзначала 300 років від дня народження мислителя та письменника Григорія Сковороди. У цей час уся країна опинилася на межі повного блекауту через постійні російські обстріли. Як у таких екстремальних умовах гідно відзначити ювілей Савича?

Як 300 років тому, так і сьогодні світло свободи прорізує темряву. Тож ми підготували та провели першу виставку, що не боїться блекауту, — «Світ Сковороди».

Протягом 8 днів близько 1150 м² виставкового простору в «Українському домі» наповнилося світлом і сенсами. Були реалізовані унікальні світлові рішення, живі музичні виступи, ексклюзивні «темні» екскурсії у світлі свічок і ліхтариків із Євгенієм Стасіневичем, майстер-класи зі створення коміксів і багато іншого. А брендинг «Світу Сковороди» став популярним відразу після свого виходу.

На офіційному відкритті виставку відвідали президент України та перша леді. А всього за 8 днів проєкту експозицію побачили понад 15 тисяч відвідувачів. Понад 5 тис. згадувань «Світ Сковороди» отримав у соцмережах.

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *