Меню

In English

ОЕ 360.

Категорії робіт.

Про проєкт.

“Нам за місяць потрібно продати 40 тисяч квитків. Ми би без проблем справились, якщо б у нас був рік, але щоб зробити це за 30 днів, – доведеться попрацювати”, – такий бриф ми отримали від Святослава Вакарчука, лідера гурту “Океан Ельзи”.

Музиканти тричі збирали найбільший майданчик для концертів НСК “Олімпійський”, фан-зона якого вміщує 40 тисяч глядачів. Зазвичай успішні артисти збирають такий стадіон від 6 до 12 місяців. Однак гурт вирішив підкорити нову вершину – провести концерт у столичному ВДНГ у рекордно швидкі терміни – лише за один місяць.

ІДЕЯ.

Люди купують квитки на концерт, коли очікують побачити грандіозне й унікальне шоу.
І ми подумали, якщо “Океан Ельзи” шукає для себе нові виклики для нових досягнень, варто розширити горизонти: треба подивитися на світ на всі 360°. Відтак ми зробили ставку на новий формат сцени – 360°. Навколо 360° і побудували нейминг, брендинг та стиль концерту.

ВТІЛЕННЯ.

Всім охочим відвідати концерт (а особливо тим, хто ще вагається завітати на цю подію) ми дали можливість відчути атмосферу й емоції шоу 360° ще до його початку. Для цього спроєктували 3D-модель майбутнього концерту, підготували серію анімованих банерів – зробили все для того, аби глядач відчув себе частиною великого музичного океану гурту.

Креативна кампанія та медіастратегія базувалася на меседжах: “ВПЕРШЕ: Сцена 360°, 400 м² екранів, Фан-зона 35000 м², Унікальне світлове шоу”; “В нас було різне – але такого ще не було”. І заклик до дії: “Ти маєш це побачити!”

100 000

людей відвідали концерт “Океан Ельзи”

2,5

у стільки разів ми перевиконали цільовий показник ефективності

ТОП-30

наймасштабніших концертів світу

3000 квитків

середня швидкість продажу квитків в день.

Це абсолютний рекорд за всю історію українського шоу-бізнесу, як по кількості глядачів, так і по швидкості продавання квитків.

Команда.

Head of Production

Sound Designer

Ігор Бондаренко

Напишіть нам.

Готові розпочати співпрацю? Ми хотіли б почути більше. Розкажіть нам трохи про себе і ми незабаром з вами зв’яжемось.

01 / 04

Введіть своє ім'я *

Введіть свій е-mail *

Введіть своє повідомлення *